Crypto App - Widget, Alarm, Haber, Bitcoin Fiyatı Icon

Crypto App - Widget, Alarm, Haber, Bitcoin Fiyatı

6.5K35 MB4.89
Güvenli Uygulama
In-app purchases with AppCoins

Crypto App - Widget, Alarm, Haber, Bitcoin Fiyatı açıklaması

Bütün kripto paraların takibini tek bir uygulamada gerçekleştirin! Anlık kripto fiyat alarmları, fiyat takibi, güncel kripto para haberleri, canlı kripto konuşmaları.. ve daha fazlası en iyi kripto uygulamasının içerisinde! Bitcoin kurlarını takip etmek ya da karşılaştırmak ve bitcoini diğer kripto paralara veya diğer paralara dönüştürmek mi istiyorsunuz?
Bitcoin veya altcoin fiyatları gibi herhangi bir kripto para için gerçek zamanlı fiyat alarmları ve hatırlatıcılarını edinmek amacıyla bitcoin ve altcoin kur takibi, kripto haberleri ve bitcoin dönüştürme programı olan benzersiz ve hatasız The Crypto App’i kullanmaya başlayın. Kripto Para – Bitcoin Altcoin Fiyatlarını takip etmek için en iyi uygulama.

📈KRİPTO FİYATLARINI TAKİP ET
Eğer kripto paraları takip ediyorsanız, gerçek zamanlı bitcoin ve altcoin kurlarını takip etmek için bu bitcoin takip programını kullanmaya bayılacaksınız. Bir çok farklı açıdan, "The Crypto App" kripto alım satımı için en önemli kısım olan bitcoin alarmlarını, altcoin kurlarını, ltc, ethereum veya diğer başka bir kripto para alarmlarını takip etmek için en iyi uygulamadır. Dünya kripto para listesindeki herhangi bir kriptoyu takip et!

🔔KRİPTO ALARMLARINI AL
Anlık kripto alarmlarını almak mı istiyorsun? Bitcoin ve diğer 1000 kripto paranın fiyatlarını kolayca takip edebilirsin. İster bitcoinin ether fiyatı karşısındaki kurunu takip etmek iste ya da bitcoinin ripple fiyatı karşısındaki kurunu takip etmek iste, bu kripto fiyat takip programı aşırı kolay. Bitcoin yatırımcıları için en benzersiz çoklu-para birimi kur takip programı.

📰KRİPTO HABERLERİNİ TAKİP ET
Kripto haberlerini takip etmek hiç bu kadar kolay olmamıştı. Ayrıca herhangi bir kripto para ile ilişkili haberleri gösteren gömülü Twitter Widget’ine sahibiz. Yanlış yapmanıza ya da fırsatı kaçırmanıza sebep olabilecek herhangi bir değerli bilgiyi kaçırmayın. Çok amaçlı güncel kripto haber ve kripto para haberleri uygulaması!

➡️KRİPTO PARAYI DÖNÜŞTÜR
Güçlü kripto dönüştürücümüzden faydalanın. Herhangi bir kriptoyu başka bir kriptoya veya gerçek para birimine dönüştürün. Dönüştürürken o anki kripto fiyatlarını kullanıyoruz!

📉KRİPTO PİYASA DEĞERİ
Paranın piyasa değerini bilmek her zaman ilgi çekici ve yararlıdır. Basitçe, uygulamamızın ayrı “crypto market cap” kısmı içindeki herhangi bir kripto para için sıklıkla güncellenen coinmarketcap’i ziyaret edin.

❤️THE CRYPTO APP’İ NEDEN SEVECEKSİNİZ
The Crypto App bütün bitcoin ve kripto fiyat takip uygulamaları içerisindeki en benzersizidir. Bu bitcoin fiyat takibi uygulamasını benzersiz kılan özellikler:

✅ 1000’den fazla altcoin içerisinden istediğin altcoini (kripto parayı) ara
✅ Favori altcoinleri tanımlamak için öncelikli coin listesi oluştur
✅ Mevcut kripto paranın grafik ile birlikte detaylı incele
✅ Fiyat alarmları oluştur
✅ Widgets ekle
✅ Kripto paralar ve para birimleri arasında dönüşüm yap (geçmiş modunu kontrol et!)
✅ Uygulama USD, BTC, EUR ve diğer para birimlerini destekler
✅ Bütün kripto para haberleri ile güncel kal

Genel kripto para listesindeki her kripto para için farklı kripto takip uygulaması arama.
Şimdi The Crypto App’e sahipsin!
The Crypto App – Bitcoin Fiyatı uygulaması ücretsizdir ve bütün kripto severler için yaratılmıştır.
Başlamak için bitcoin takip programını şimdi indirin.

Daha fazla bilgi

Kullanıcı Değerlendirmeleri

Bu değerlendirmeler ve puanlar Aptoide uygulaması kullanıcılarına aittir. Kendi değerlendirmenizi bırakmak için lütfen Aptoide'i yükleyin.

4.89
0
5
8
4
1
3
0
2
0
1
0

İyi Uygulama Garantili

Bu uygulamalar virüs, malware ve diğer kötü niyetli saldırılara karşı güvenlik testinden geçti ve herhangi bir tehdit içermez.

Kullanıcı İncelemeleri

Crypto App - Widget, Alarm, Haber, Bitcoin Fiyatı uygulamasına benzer uygulamalar

Crypto App - Widget, Alarm, Haber, Bitcoin Fiyatı - APK Information

APK sürümü
2.5.2c
Android uyumluluğu
Android 5.1+ (Lollipop)
Geliştirici
cryptolab